A jam impotent?

Pyetje:
Doktorr, pershendetje! jam nje djale 17 vjec dhe kohet e fundit kam vene re se penisi kur masturbohem nuk behet me i forte sic me behej me pare …. Shume rrall behet i forte, ndersa shumicen e rasteve behet i bute. A quhet kjo impotenc dhe a mund te behet gje qe te me behet i forte cdo here?

Përgjigje:
Nuk mendoj se nje djale 17 vjec, si puna jote, te jete impotent.
Provo te masturbosh me rralle dhe cfrenoje fantazine kur masturbon. Ndonje skene pornografike e lehte mund te te ndihmoje.
Pac fat e shendet,
Doktori