A jam une gay?

Pyetje:
Pershendetje doktor, jam nje 19 vjecar kam nje problem te madh. Jam i fejuar me nje vajze te cilen e dua pa mase. Marredhenie skemi bere asnjehere . Kam disa periudha shume te keqija te cilat me paraqiten here pas here. Shikoj filma porno, por filma me gay, a jam une homo apo jo..te lutem me trego a do te kaloje kjo gje. Sepse ndonjehere nuk ndiej asgje per meshkujt ndersa ndonjehere hutohem ..

Pergjigje:
Je ose nuk je nje gay, kete me mire nga cdo njeri tjeter e di ti. Po qe se te terheq seksualisht dashnorja jote dhe penisi te forcohet kur lozni se bashku, kjo eshte nje shenje qe nuk je gay. Por ti mund te jesh nje biseksual, qe ben seks me vajza dhe me djem.
Une do te keshilloja qe te provosh te besh seks me vajzen tende. Largohu nga pornografia homoseksuale. Pak pornografi e lehte heteroseksuale, mund te ndihmoje, qe ti ta stabilizosh identitetin tend seksual, i cili nuk eshte i qendrueshem ne shumicen e adoleshenteve. Armatos vullnetin.
Pac fat dhe shendet
Doktori