Category Archives: Anatomia-organet e riprodhimit

Burrat me gjinj të mëdhenj

Pyetje: Jam një djalë që vuaj nga gjinekomastia. Kam rreth 15 vjet. Tani jam 30 vjeç, analizat me dalin mirë.. E vetmja gjë që më ka ngelur pa

Fimoza dhe Syneti (3)

Pyetje: Doktor, Jam 38 vjeç, formën e penisit e kam të rregullt. Prej më se një viti nuk më del koka e penisit nga lëkura. Mos ndoshta kam

Fimoza dhe Syneti (2)

Pyetje : Përshëndetje Doktor, E kam shumë të vështirë të kryej aktin seksual sepse koka e penisit nuk më del plotësisht dhe madje gjakosem në këtë pjesë gjatë

Fimoza dhe Syneti

Pyetje : E nderuar redaksi, ju lutem përcillni doktorit përshëndetjet dhe pyetjen time. Lexova artikullin për madhësinë e organit seksual mashkullor dhe kisha dy pyetje lidhur me fëmijët.

Mbi anatominë seksuale

“TESTIKUJT E PAZBRITUR” OSE “CRYPTORCHIDISMI” Pyetje: Përshëndetje Doktor, Djali im është 5 vjeç e gjysmë dhe kam vënë re se e ka shumë të rrafshët pjesën e testikujve.

“Fluturat e dashurise”

Pyetje: Pershendetje doktor, jam nje vajze 23-vjec, urime per rubriken, desha te te pyesja a ndodh te kene gazra nga vagina vajzat qe nuk kane kryer marredheije me

A rritet penisi nese ushqehesh mire ose nese pi viagra?

Pyetje: Pershendetje doktor, nqs mashkulli ushqehet keq ,vetem me te skuqura, yndyrna ,fast food per vite te tera, normalisht keto sjellin nje gjak te trashe dhe probleme me

Cndodh me vaginen pas nje kohe te gjate pa kryer marredhenie

Pyetje: Kam disa muaj pa kryer marredhenie dhe doja te dija se cndodh me vaginen dhe a do jene si te meparshmet raportet apo ka ndonje ndryshim?Faleminderit Pergjigje:

Mësohuni me vulvën tuaj

Gabimisht, ju përdorni fjalën vaginë, kur doni të flisni për organet tuaja seksuale. Duhet te dini se gratë dhe vajzat kanë disa organe të jashtme seksuale. Ato janë

Pucra rreth penisit

Pyetje: Jam nje djale 25 vjec dhe kam nje problem,rreth penisit me kane dal pucra te formes mish i huaj po nuk kam shume informacion se nuk jam