Category Archives: Anatomia-organet e riprodhimit

A jam akoma e virgjer?

Pyetje: Jam vajze 21 vjecare  dhe tash e 2 muaj me te dashurin tim kam provuar te kryej marredhenje per here te par por nuk ka penetruar deri

A eshte virgjeri e vertete?

Pyetje: Pershendetje doktorr,kam kryer mardhenje me te dashuren time 23 vjece ajo em thote se esht e virgjer por vagina e saj mu duke paksa e madhe edhe

A eshte normal penisi im?

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam nje djale 22 vjec. Mendoj se penisi im nuk eshte normal. Nuk kam ndjere ndonje ndryshim te madh qe prej pubertitetit. Kur eshte i

Penisi 11cm

Pyetje: Mirëdita si ja kalove. Jam  një djalë nga Vlora dhe jam 18 vjec . Penisi im është 11 cm . Doja të dija a është normal dhe

Operacion në gjenitale

Pyetje: Doktor jam një vajzë 17 vjecare, jam në lidhje me një djalë që prej 3 vitesh dhe vitin e kaluar, në muajin gusht,  vendosëm që të kryejmë

Më janë fryrë gjinjtë

Pyetje: Përshëndetje Doktor. Unë jam një djalë 15 vjec. Kam një problem që sbesoj se është normal për një mashkull! Më janë fryrë gjinjtë…Ky proces ka filluar që

Kancer në testikuj

Pyetje: Përshëndetje doktor. Jam një djalë 13 vjec. A mund të kem kancer në testikuj sepse jam në dyshim. Para disa kohësh kam pasur dhimbje në tesikuj, në

Penisi i madh

Pyetje: Përshëndetje doktor! Unë qëpo ju shkruaj jam një djalë 20 vje?ar dhe kisha nevojë për një këshillë tuajën.Unë kam një penis 19 cm(kur është full erected) dhe

Penis i shtrembër

Pyetje: Përshëndetje doktor. Kam një problem që po më shqetëson. Penisi im nuk është i drejtë, kokën e ka të ulur poshtë, kur kryej marrëdhënie nuk kam probleme,

Buzët e brendshme (Labia minora)

Kam patur shumë pyetje nga lexueset lidhur me buzët e vogla. Disa janë të pakënaqura me ngjyrën e tyre. Të tjera janë të pakënaqura me madhësinë e tyre,