Category Archives: Infeksionet seksuale

Probleme me penisin

Pyetje: Pershendetje! Jam nje djale,21 vjec,banues ne Tirane.Kam rreth nje jave qe kam filluar te kem probleme me organin gjenital.Kam sekrecione qe duken se jane ne forme qelbi

Ja cfare ben seksi i pambrojtur

Pyetje: I nderuar para nje viti kam ber sex me nje vajze qe nuk e njihja mire ,por nuk ka qene prostitute,ajo ate nate kur beme sex ishte

Semundjet seksualisht te transmetueshme

Pyetje: Jam nje vajze 20 vjec dhe me duhet informacion per semundjet sexualisht te transmetueshme, te pakten per ato me te perhapurat se a mund te diagnostifikohen nepermjet

Sekrecione vaginale

Pyetje: Pershendetje, jam 29 vjec dhe para nje viti kreva marredhenie seksuale per here te pare me te fejuarin. Kam vetem pak sekrecione dhe me shqeteson fakti qe

Marredhenie seksuale anale

Pyetje I nderuari doktor jam nje vajze 18 vjecare dhe kam kryer marredhenie seksuale ne anus, po ate dite kam pasur ciklin menstrual ,vaginen e kam te paprekur

Përse nuk ngel shtatzanë bashkëshortja ime?

Pyetje: Pershendetje DR, jam nje djale 24 vjec, Kam tentuar me bashkeshorten disa here per te ngelur shtatzane por nuk kemi patur rezultat. Ka problem nese ejakulon brenda

Sekrecione te cuditshme

Pyetje: Pershendetje Dr. Harxhi! Une jam 24 vjec, jam nene dhe kam nje vajze 20 muajshe. Dua tju bej nje pyetje (nese mund te me pergjigjeni) pasi gjinekologu

Gardenerella vaginale

Pyetje: Pershendetje doktor, une jam ana nga tr dhe doja tju pyesja per semundjen e gardnerelles…para 2 vjetesh isha e infektuar nga kjo semundje un u mjekova dhe

Sekrecione me aromë nga vagina

Pyetje: Doktor dëshiroj tju bëj nje pyetje: Kanë kaluar disa muaj që më duket se kam një lloj infeksioni gjenital. Cdo ditë tashmë kam një lloj lëngu të

Me del gjak nga vagina

Pyetje: Përshëndetje doktor i nderuar! Jam në lidhje me një djaël që prej 3 vitesh, seks ende skemi bërë, vetëm përkëdhelje, ndiej dhimbje ndonjëherë, a e humb virgjinitetin