Category Archives: Komunikimi dhe terapia në çift

Mbi Bashkëjetesën

PYETJE: Doktor, Motra ime bashkëjeton prej disa vitesh me një burrë. Pyetja ime është e thjeshtë : A është mirë të bashkëjetojmë? Faleminderit. PËRGJIGJE: Për bashkëjetesën kam shkruar

PËR TË KËRCYER TANGO NUK MJAFTOJNË DY VETA

Pyetje :     Para pak kohësh me dashnoren time bëmë seks për herë të parë. Ajo u gjakos pak, por edhe pse pati pak dhimbje më tha se

Nuk di te me jape kenaqesi kur me puth

Pyetje: Pershendetje, jam nje vajze 20vjec jam fejuar me nje djale 26 vj ai me do shume por kurre sme ben te lumtur. Nuk di as te puth

Si tja mbush mendjen të dashurës për të kryer marrëdhënie?

Pyetje: Përshëndetje doktor. Jam një djalë 20 vjeç, i lidhur prej tre muajsh me një vajzë 19 vjeç. Gjithshka mes nesh shkon mirë , përveçse ajo nuk pranon

Ndihem i ftohtë me gruan!

Pyetje: Doktor, Unë e dua gruan, por duke kaluar vitet kam humbur shumë nga dëshira për të bërë seks me të. Cfarë duhet të bëj? Falemnderit. Përgjigje: Kjo

Burrit nuk i pëlqen mënyra se si unë bëj seks

Pyetje: Doktor, Kohët e fundit burri im më thotë se nuk i pëlqen mënyra se si unë e puth, ose bëj dashuri me të. Ai thotë se lëvizjet

Jetojmë larg

Pyetje: Unë jam një emigrant jashtë Atdheut. Gruaja më ka ngelur në Shqipëri, shkak dokumentat. Jam në stress. Për sa kohë ajo mund të më presë? Do më

Komunikimi ne çift

Pyetje: Unë jam një emigrant jashtë Atdheut. Gruaja më ka ngelur në Shqipëri, shkak dekumentat. Jam në stress. Sa kohë ajo mund të më presë? Do më tradhtojë