Category Archives: Masturbacioni

A quhet masturbim nese prishesh pa u prekur?

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam nje vajze dhe do doja t’ju pyesja se nese shikon filma pornografike dhe te derdhet lengu spermal po ti nuk e prek me dore

Jam masturbuar me nje loder seksi: A jam e virgjer?

Pyetje: Dr. Adem Harxhi mirmbrema… Ju pershendes dhe ju falenderoj qe na informoni per cdo gje… Kam 1 shqetesim shume te madhe dhe ju lutem ju kerkoj ndihme.

A eshte i rrezikshem masturbimi?

Pyetje: Kam nje djale 13 vjecar i cili masturbon a ka rrezik se ne te ardhmen do te kete rrezik se do te mbetet pa femije. Pergjigje: Masturbimi

A ndikon masturbimi në pasionin tim futbollin?

Pyetje: Doktor jam 17 vje? dhe nuk kam kryer marrëdhënie seksuale, por masturbohem shpesh, thuajse cdo ditë, por unë luaj edhe futboll dhe desha të dija a ndikon

Vibratori

Pyetje: Doktor përshëndetje, nuk ndjej kënaqësi gjatë marrëdhënies intime me partnerin. Më pëlqen të kem marrëdhënie, ndiej dicka, mirë është, por nuk më kënaq. Më shumë më kënaq

Masturbimi me dorën e majtë

Pyetje: Përshëndetje doktor kam një pyetje .. dhe më duhet patjetër përgjigje. Nëse keni thënë që mastrubmi të bën të ndihesh mirë dhe të qetëson ndopak … doja

Dua të ndaloj Masturbimin…

Pyetje: Përshëndetje doktor, jam 15 vje? dhe prej disa vitesh praktikoj masturbimin, nëse mund ta quaj ashtu sepse vërtet nuk e di se cfarë më ndodh, por nuk

Masturbimi me menstruacione

Pyetje: Përshëndetje doktor, dua të pyes se sa i dëmshëm është masturbimi gjatë ciklit menstrual, jam e brengosur shumë pasi ndonjëherë më vjen të masturbohem edhe gjatë ciklit

Masturbimi

Pyetje: I nderuar doktor kam një pyetje. Unë kam 15 vjet që masturboj. Dua të di sa zgjat masturbimi deri te derdhja e spermës. Unë e arrij shumë

Masturbimi i detyrueshëm

Pyetje: Jam një djalë 17 vje? dhe kam pasur problme këto kohë sepse gjatë gjumit disa herë penisi më eksitohej dhe më dilte sperma. Kjo më ndodhi për