Category Archives: INFORMACIONE SEKSUALE

Nuk ndiej asgje gjate marredhenies seksuale

Pyetje: Pershendetje….jam e lidhur me te dashurin tim prej 2 vitesh por kete vit kam filluar te kryej marredhenie seksuale me te…por kur kryejme marredhenie une nuk ndiej

Ja cfare ben seksi i pambrojtur

Pyetje: I nderuar para nje viti kam ber sex me nje vajze qe nuk e njihja mire ,por nuk ka qene prostitute,ajo ate nate kur beme sex ishte

A rritet penisi nese ushqehesh mire ose nese pi viagra?

Pyetje: Pershendetje doktor, nqs mashkulli ushqehet keq ,vetem me te skuqura, yndyrna ,fast food per vite te tera, normalisht keto sjellin nje gjak te trashe dhe probleme me

A ngel shtatzane me seks anal?

Pyetje: Pershendetje Doktor, shpresoj te jeni shendoshe e mire, desha te marr pergjigje per pyetjen time. Jam e fejuar dhe jam 22 vjece. Me te dashurin kemi bere

Nuk arrij dot orgazmen

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam 22 vjec, jam martuar qe prej 2 vitesh, por me burrin tim kam 4 vite qe kryej marredhenie, por asnjehere spo mund te arrij

Cndodh me vaginen pas nje kohe te gjate pa kryer marredhenie

Pyetje: Kam disa muaj pa kryer marredhenie dhe doja te dija se cndodh me vaginen dhe a do jene si te meparshmet raportet apo ka ndonje ndryshim?Faleminderit Pergjigje:

Pergjigje pyetjes: A JAM ENDE E VIRGJER ?

Te gjithe ata qe i shqeteson pyetja: A vazhdoj te jem e virgjer? Le te lexojne shkrimin e me poshte. Doktori A JAM ENDE E VIRGJER ? Ka

Nuk ndiej kenaqesi gjate marredhenies seksuale

Pyetje: Pershendetje. Une jam nje vajze 16 vjec dhe i dashuri im eshte 23 vjec. Ne kemi kryer marredhenie seksuale para 6 muajsh. Nuk kemi shkuar shume shpesh

Shtatzenia e padeshiruar

Pyetje: Pershendetje doktor. Te lutem me trego, cfare duhet ndermarre kunder shtatzanise se padeshirushme, a ka ndonje rrezik nga shtatzenia nese perdoret kondomi, dhe perpos mbrojtjes me kondom

Seksi anal pas lindjes

Pyetje: Pershendetje doktor. Te lutem me trego, pas lindjes sa duhet te pres per te bere seks anal me burrin tim qe e deshiron. Dhe ne pergjithesi a