Category Archives: INFORMACIONE SEKSUALE

Femija lind me ndjenja seksuale

Pyetje Pershendetje doktor, e kam djalin 3 vjec edhe shpesh here gjate dites ka ngritje te penisit, a eshte normale ne moshen qe ka,apo cfare me keshilloni, ju

PËR TË KËRCYER TANGO NUK MJAFTOJNË DY VETA

Pyetje :     Para pak kohësh me dashnoren time bëmë seks për herë të parë. Ajo u gjakos pak, por edhe pse pati pak dhimbje më tha se

Nuk me shijon seksi

Pyetje: Pershendetje….jam e lidhur me te dashurin tim prej 2 vitesh por kete vit kam filluar te kem marredhenie seksuale me te…por kryejme marredhenie une nuk ndjej asgje

Si ta kuptoj a jam e virgjer ?

Pyetje: Pershendetje i nderuari doktor , une jam nje vajze 19 vjecare dhe para 2-3 viteve kam bere masturbim me gjera te ndryshme(p.sh, me gishta, etj.) por asnjehere

Dukesh qe je e virgjer ose jo ne analizat e urines ose te gjakut?

Pyetje: Doja te dija nese dukesh qe je e virgjer ose jo.. ne analizat e urines ose te gjakut ? me falni per shqetesimin …pres pergjigje me shume

Semundjet seksualisht te transmetueshme

Pyetje: Jam nje vajze 20 vjec dhe me duhet informacion per semundjet sexualisht te transmetueshme, te pakten per ato me te perhapurat se a mund te diagnostifikohen nepermjet

Si te rifitoj deshiren seksuale?

Pyetje: Pershendetje Doktor! Une qe po ju shkruaj jam nje Grua, dhe kam nje problem, me ka humb deshira per seks, a ka ndonje ilac qe gjendet ne

Si ta kuptoj a jam e virgjer?

Pyetje: Jam 23 vjece, por ne moshen 9 vjece nje djale 14 vjec me ka detyruar te bej marredhenie me te 2-3 here nuk e mbaj mend sakte…ne

Sekrecione vaginale

Pyetje: Pershendetje, jam 29 vjec dhe para nje viti kreva marredhenie seksuale per here te pare me te fejuarin. Kam vetem pak sekrecione dhe me shqeteson fakti qe

Xhel per marredheniet anale

Pyetje: Pershendetje! Desha te me rekomandonit nje emer xheli ose marke xheli per lehtesimin e kryerjes te seksit anal , pasi mund te jete me e lehte ta