Category Archives: INFORMACIONE SEKSUALE

A ngelesh shtatzane duke kryer marredhenie anale?

Pyetje: Doktor, i dashuri im me eshte derdhur brenda ne anus. A eshte ky ndonje rrezik per shtatzani? Ndersa himenin nuk e kam te prekur fare…pra a jam

Puberteti te vajzat

Pyetje: Pershendetje doktor! Une jam nje vajze 19 vjecare dhe kam nje moter qe per 2 muaj mbush 14 vjec. Ajo eshte shume e pakenaqur nga trupi i

Masturboni me ngadale

Pyetje: Jam nje djale 20 vjec. Kur mastruboj pas 20 here te ferkimit te penisit me dore me vjen per tu prishur… a eshte kjo normale per nje

Marredhenie seksuale anale

Pyetje I nderuari doktor jam nje vajze 18 vjecare dhe kam kryer marredhenie seksuale ne anus, po ate dite kam pasur ciklin menstrual ,vaginen e kam te paprekur

A prishet virgjeria me gisht?

Pyetje: Doktor si jeni, une jam nje vajze e moshes 20 vjecare dhe doja tju pyesja per dicka pasi jam shume ne merak. Une akoma skam kryer marredhenie

Gjinekomastia

Pyetje: I nderuar doktor Harxhi përshëndetje, Jam një nënë e një djali 14 vjeçar, shqetësimi im lidhet me frikën se mos djali im ka probleme me gjinekomastinë.Pak më

Rreth marredhenies seksuale

Pyetje: Doktor pershendetje …jam nje djale 18 vjec..jam ne nje lidhje..dhe te dy i kemi hequr virgjerine njeri tjetrit…a rrezikon mundesia qe ne te marrim infeksione duke qene

A te demton masturbimi?

Pyetje: Pershendetje doktor, jam nje djal qe per pak muaj mbush 18 vjec dhe nuk kam bere seks kurre. Une masturbohem pothuajse cdo dite dhe madhesia e penisit

A jam une gay?

Pyetje: Pershendetje doktor, jam nje 19 vjecar kam nje problem te madh. Jam i fejuar me nje vajze te cilen e dua pa mase. Marredhenie skemi bere asnjehere

Simptomat e SIDES

Pyetje: Doktor të lutem mund të më informosh më shumë rreth sides, po vdes nga meraku, kam pasur seks me nje prostitutë  para 2 viteve, cilat janë simptomat