Category Archives: INFORMACIONE SEKSUALE

Mësohuni me vulvën tuaj

Gabimisht, ju përdorni fjalën vaginë, kur doni të flisni për organet tuaja seksuale. Duhet te dini se gratë dhe vajzat kanë disa organe të jashtme seksuale. Ato janë

Nuk pershtatemi ne shtrat

Pyetje: Une qe po ju shkruaj jam nje vajze 28 vjecare dhe kam nje hall shume te madh. Jam njohur me nje djale qe 2 muaj jo me

Nuk arrij dot orgazmen

Pyetje: Pershendetje, jam 1 vajze shume e dashuruar me te dashurin tim, kemi 1 vit bashke, por une kam pothuajse te njejtin problem gjate marredhenieve seksuale me te

A shkaktohen pucra nga mastrubimi?

Pyetje: Pershendetje dokotor,jam nje djale qe mastruboj pothuajse per dite. dua te di a eshte e demshme dhe a shkaktohen pucra nga mastrubimi? Pergjigje:Masturbimi eshte nje veprim i

A është e dëmshme të gëlltis spermën?

Pyetje: Pershendetje doktor! Jam nje djale homoseksual 24 vjec. Nuk kam asnje semundje seksualisht te transmetueshme, po ashtu edhe partneri im. Kam shume deshire te konsumoj ose te

Pucra rreth penisit

Pyetje: Jam nje djale 25 vjec dhe kam nje problem,rreth penisit me kane dal pucra te formes mish i huaj po nuk kam shume informacion se nuk jam

A infektohesh me AIDS nga seksi oral

Pyetje: Pershendetje doktor, jam nje djale qe skam kryer asnjehere seks me me pak se 3 kondom te holle sepse kam shume frike nga SIDA. Do doja te

Rreth virgjërisë

1- Jo gjithnje gjakderdhja e heres se pare eshte shenje e virgjerise. Akti i pare seksual mund te jete edhe pa gjakderdhje. 2-Menyra per te vertetuar qe je

A quhet masturbim nese prishesh pa u prekur?

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam nje vajze dhe do doja t’ju pyesja se nese shikon filma pornografike dhe te derdhet lengu spermal po ti nuk e prek me dore

Gjakderdhje e madhe pas prishjes se virgjerise

Pyetje: Pershedetje, jam nje vajze 22 vjecare. Kam nje problem te madh me virgjinitetin. I dashuri im para 8 muajsh me lendoi me gishtat e tij ne vagine