Category Archives: Rënia e dëshirës për seks

Nuk me shijon seksi

Pyetje: Pershendetje….jam e lidhur me te dashurin tim prej 2 vitesh por kete vit kam filluar te kem marredhenie seksuale me te…por kryejme marredhenie une nuk ndjej asgje

Si te rifitoj deshiren seksuale?

Pyetje: Pershendetje Doktor! Une qe po ju shkruaj jam nje Grua, dhe kam nje problem, me ka humb deshira per seks, a ka ndonje ilac qe gjendet ne

Nuk arrij kënaqësi seksuale

Pyetje: Përshëndetje të përzemërta , nga një lexuese e juaja , e apasionuar pas seksologjisë. Unë jam një virgjëreshë 26 vjeçare … Ky fakt më shqetëson , pasi

Rënia e dëshirës për seks

Pyetje I nderuar seksolog, Jam një vajzë vetëm 22 vjeç, dhe më ka rënë oreksi për seks. Bile bile edhe gjatë marrëdhënieve seksuale kurrsesi nuk po e arrijë

Ndihem i ftohtë me gruan!

Pyetje: Doktor, Unë e dua gruan, por duke kaluar vitet kam humbur shumë nga dëshira për të bërë seks me të. Cfarë duhet të bëj? Falemnderit. Përgjigje: Kjo

Nuk bëj dot dy herë radhazi seks

PYETJE: I nderuar Dr. Ademi, Do të isha shumë mirënjohës nëse i përgjigjeshit pyetjes time. Unë mund të kryej akt seksual vetëm një herë, nuk kam pikën e