Category Archives: Virgjëria

A rikthehet virgjeria pas nje periudhe pa kryer marredhenie seksuale?

Pyetje: Pershendetje.Une para dy vitesh kreva marredhenie seksuale 2 here gjithesej.Isha shume e ngushte nga poshte.Tani kam dy vjet qe nuk kryej fare marredhenie.A egziston mundesia qe une

Pergjigje pyetjes: A JAM ENDE E VIRGJER ?

Te gjithe ata qe i shqeteson pyetja: A vazhdoj te jem e virgjer? Le te lexojne shkrimin e me poshte. Doktori A JAM ENDE E VIRGJER ? Ka

Si ta kuptoj a jam e virgjer ?

Pyetje: Pershendetje i nderuari doktor , une jam nje vajze 19 vjecare dhe para 2-3 viteve kam bere masturbim me gjera te ndryshme(p.sh, me gishta, etj.) por asnjehere

Dukesh qe je e virgjer ose jo ne analizat e urines ose te gjakut?

Pyetje: Doja te dija nese dukesh qe je e virgjer ose jo.. ne analizat e urines ose te gjakut ? me falni per shqetesimin …pres pergjigje me shume

Si ta kuptoj a jam e virgjer?

Pyetje: Jam 23 vjece, por ne moshen 9 vjece nje djale 14 vjec me ka detyruar te bej marredhenie me te 2-3 here nuk e mbaj mend sakte…ne

A prishet virgjeria me gisht?

Pyetje: Doktor si jeni, une jam nje vajze e moshes 20 vjecare dhe doja tju pyesja per dicka pasi jam shume ne merak. Une akoma skam kryer marredhenie

Rreth virgjërisë

1- Jo gjithnje gjakderdhja e heres se pare eshte shenje e virgjerise. Akti i pare seksual mund te jete edhe pa gjakderdhje. 2-Menyra per te vertetuar qe je