Category Archives: KESHILLA

Femija lind me ndjenja seksuale

Pyetje Pershendetje doktor, e kam djalin 3 vjec edhe shpesh here gjate dites ka ngritje te penisit, a eshte normale ne moshen qe ka,apo cfare me keshilloni, ju

Nuk di te me jape kenaqesi kur me puth

Pyetje: Pershendetje, jam nje vajze 20vjec jam fejuar me nje djale 26 vj ai me do shume por kurre sme ben te lumtur. Nuk di as te puth

SEKS PËR HERË TË PARË

Pyetja është me shumë rëndësi dhe është shqetësim për të gjithë ata që do të provojnë interkursën seksuale për herë të parë, veçanërisht për vajzat. Edhe lexues e

Lëngu preejakular

Pyetje: Jam nje djalë 24 vjec nga shkodra, problemi im është se kur shoqërohem me të dashurën kam pak rrjedhje si lëng por nuk është sperma, ka shumë

Me menstruacione gjatë pushimeve

Pyetje: Jam një vajzë 22 vje? dhe dua të di se ?farë barnash përdoren për ndalimin e menstruacioneve, sepse nesër nisem për pushime dhe brenda atyre ditëve kam

është vapë…….

Të ngrohtit e verës bën që t?u avullojë koka. Por, dashuria, në këto ditë të nxehta, ua rrit akoma më shumë temperaturën. Ju keni menduar për një marrëdhënie

Cila është mosha më e përshtatshme për të filluar marrëdhëniet seksuale?

Pyetje: Cila është mosha më e përshtatshme për një të ri-e që të vazhdojë marrëdhënie seksuale dhe sa të përgatitur duhet të jenë. ?farë duhet tju themi ne

Infeksionet Vaginale Mykotike

Asgjë tjetër nuk ia heq gruas gëzimin e jetës seksuale, sa ç’e bën këtë? infeksioni vaginal me mykrat. Simptomi më i zakonshëm i infeksionit mykotik të vaginës së

A ka rëndësi madhësia e vaginës?

Shumë gra shqetësohen, sepse vagina e tyre ose është? shumë e madhe? ose shumë e vogël,? për interkursën seksuale. Për arsyen që vagina përshtatet shumë mirë dhe në