Category Archives: Kuriozitete seksuale

Seksi për një natë

PYETJE: Doktor, Para pak javëve u putha me disa djem të rinj në një klub. Ndjeva se nuk isha e interesuar të flirtoja ose të bisedoja me ta,

Femija lind me ndjenja seksuale

Pyetje Pershendetje doktor, e kam djalin 3 vjec edhe shpesh here gjate dites ka ngritje te penisit, a eshte normale ne moshen qe ka,apo cfare me keshilloni, ju

PËR TË KËRCYER TANGO NUK MJAFTOJNË DY VETA

Pyetje :     Para pak kohësh me dashnoren time bëmë seks për herë të parë. Ajo u gjakos pak, por edhe pse pati pak dhimbje më tha se

A është e dëmshme të gëlltis spermën?

Pyetje: Pershendetje doktor! Jam nje djale homoseksual 24 vjec. Nuk kam asnje semundje seksualisht te transmetueshme, po ashtu edhe partneri im. Kam shume deshire te konsumoj ose te

I dashuri pëlqen të veshë mbathjet e mia

Pyetje: Dashnori im pëlqen të veshë mbathjet e mia. Jo vetëm përpara se të bëjmë seks, por ai këtë e bën vazhdimisht. Ai nuk është gay, por thotë

Po më zgjerohet vagina

Pyetje: I nderuar Z. Doktor unë nuk kam ndonjë problem aq të madh por pasi pashë që shumë njerzve i keni ndihmuar vendosa që edhe unë të bëj

Marrëdhënie seksuale në moshën 10 vjecare…

Pyetje: Përshëndetje doktor, jam 1 vajzë 19 vjece dhe në moshën 10 vjece më kanë detyruar të kryej marrëdhënie seksuale me një djalë të moshës sime ose më

A jam akoma e virgjër?

Pyetje: Përshëndetje Doktor, Jam një nxënëse gjimnazi. Unë kam filluar të takohem me këtë djalë tash një vit. Isha e virgjër përpara se të bëja seks me të.

Një eksperiencë e bukur seksuale…

Pyetje: Jam 31 vjeç. Kam gati 2 vite e gjysëm që jam martuar. Desha të pyesja pse nuk mund të arrij orgazmën , nuk ndiej asgjë gjatë aktit

Seksi duhet të jetë kënaqësi, jo dhimbje

Seksi, supozohet, të jetë kënaqësi për të gjitha gratë. Por, e vërteta nuk është kështu. Për disa gra seksi është dhimbje, mundim, shqetësim, torturim. Në qoftë se ti