Category Archives: Përgjigje për Pyetjet tuaja

Të Dobësohesh me dietë Seksi (2)

A dëshiron të jesh më seksi? Atëherë buzëqesh, qesh, harro cenet e trupit tënd( të gjitha gratë kanë cene), ngrije kokën lart, këndo, kërce, shikoje partnerin drejt në

Të Dobësohesh me dietë Seksi (1)

Pyetje: Dr. Ademi, si mund të dobësohem? Nuk mund të kem asnjë kënaqësi erotike me këtë trup. Më thoni ndonjë ushqim a ndonjë mënyrë , se do të

Gezoni kenaqesine seksuale duke evituar interkursen seksuale

Pyetje : Ju na ofroni informacion të përshtatshëm në një mënyrë shumë të përshtatshme. Cila moshë mendoni ju është e përshtatshme që të fillohet marrëdhënia seksuale? E di

Me vjen per te vjelle gjate seksit oral

Pyetje: Ju pershendes doktor. Desha tju pyes pse nuk po mundem tja marr ne goje burrit tim, po me vjen per te vjell. Ka ndonje ilac qe mund

Nuk ndiej asgje gjate marredhenies seksuale

Pyetje: Pershendetje….jam e lidhur me te dashurin tim prej 2 vitesh por kete vit kam filluar te kryej marredhenie seksuale me te…por kur kryejme marredhenie une nuk ndiej

Seksi anal pas lindjes

Pyetje: Pershendetje doktor. Te lutem me trego, pas lindjes sa duhet te pres per te bere seks anal me burrin tim qe e deshiron. Dhe ne pergjithesi a

Xhel per marredheniet anale

Pyetje: Pershendetje! Desha te me rekomandonit nje emer xheli ose marke xheli per lehtesimin e kryerjes te seksit anal , pasi mund te jete me e lehte ta

Puberteti te vajzat

Pyetje: Pershendetje doktor! Une jam nje vajze 19 vjecare dhe kam nje moter qe per 2 muaj mbush 14 vjec. Ajo eshte shume e pakenaqur nga trupi i

Marredhenie seksuale anale

Pyetje I nderuari doktor jam nje vajze 18 vjecare dhe kam kryer marredhenie seksuale ne anus, po ate dite kam pasur ciklin menstrual ,vaginen e kam te paprekur

Nuk pershtatemi ne shtrat

Pyetje: Une qe po ju shkruaj jam nje vajze 28 vjecare dhe kam nje hall shume te madh. Jam njohur me nje djale qe 2 muaj jo me