Category Archives: PYETJE DIREKTE NGA LEXUESIT

“Fluturat e dashurise”

Pyetje: Pershendetje doktor, jam nje vajze 23-vjec, urime per rubriken, desha te te pyesja a ndodh te kene gazra nga vagina vajzat qe nuk kane kryer marredheije me pare(dmth jane te virgjera) dhe nga se shkaktohen..ju faleminderit. Pergjigje: Edhe virgjereshat

Nuk ndihem mire me trupin tim

Pyetje: Doktor, Kam dy vjet qe jam njohur me dashnorin tim. Ai vazhdimisht më bën komplimenta dhe sillet shumë mirë me mua. Problemi im është se ndjehem jo mirë të zhvishem e të vesh të brendshme seksi para tij. Kur shikohem

Lengu para-ejakular

Pyetje: Doktor, Kur jam i eksituar penisi më nxjerr një lëng transparent. Jam i sigurtë që nuk është ejakulacion prematur. Kjo nuk është një gjë e re për mua, sepse më ka filluar shumë kohë më parë. Kam kuptuar se

Nuk arrij dot orgazmen

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam 22 vjec, jam martuar qe prej 2 vitesh, por me burrin tim kam 4 vite qe kryej marredhenie, por asnjehere spo mund te arrij orgazmen, nuk e di me duhet vetem te mastruboj, kam shume deshire

Dukesh qe je e virgjer ose jo ne analizat e urines ose te gjakut?

Pyetje: Doja te dija nese dukesh qe je e virgjer ose jo.. ne analizat e urines ose te gjakut ? me falni per shqetesimin …pres pergjigje me shume respekt. Pergjigje: Je ose jo virgjereshe nuk percaktohet me analiza. Ate mund

Gjakderdhje e madhe pas prishjes se virgjerise

Pyetje: Pershedetje, jam nje vajze 22 vjecare. Kam nje problem te madh me virgjinitetin. I dashuri im para 8 muajsh me lendoi me gishtat e tij ne vagine dhe me rodhi shum pak gjak, para nje muaji me ndodhi e

Penisi 7 cm

Pyetje: Pershendetje i nderuar dhe te falenderoj per ndihmen dhe informacionet qe i jep komunitetit. Jam nje djalosh 23 vjec … desha te pyes per ndonje metode, forme apo mjekim ose barna…per rritjen e penisit. Penisi im eshte diku te

Gjakderdhje nga penisi

Pyetje: Pershendetje! Ketu kam bere pak a shume nje pershkrim te situates. Pasi kryeva mardhenie me te dashuren time hasa nje problem gjakderdhje nga penisi, kjo ndodhi pasi kisha kryer 3 here marredhenie brenda 1 ore (sapo nisa heren e

A ishte e dashura ime e virgjer?

Pyetje Doktor te lutem me ndihmo, jam ne nje gjendje te keqe shpirterore. Kam 1 vit e gjysem i lidhur dhe i dashuruar tmerresisht pas nje vajze! Kemi arritur orgazmen te dy ne fillimet tona jo me ane te seksit..

Nuk di te me jape kenaqesi kur me puth

Pyetje: Pershendetje, jam nje vajze 20vjec jam fejuar me nje djale 26 vj ai me do shume por kurre sme ben te lumtur. Nuk di as te puth puth si kur te jemi 2 femij te vegjel  i kam folur