Category Archives: PYETJE DIREKTE NGA LEXUESIT

Penisi 11cm

Pyetje: Mirëdita si ja kalove. Jam  një djalë nga Vlora dhe jam 18 vjec . Penisi im është 11 cm . Doja të dija a është normal dhe

Djemtë i pëlqejnë të gjitha llojet e vajzave

Pyetje: I nderuar Dr.Haxhi, së pari ju falenderoj për gjithë këto informacione të cilat janë në dobi tonën. Zoti ju bekoftë. Edhe unë kam një breng shqetësim të

Pika të vogla gjaku

Pyetje: Përshëndetje doktor. Une jam një vajzë 20 vjecare. Këto ditët e fundit kam filluar aktivitet fizik si hedhje me litar.Por kam vënë re dicka që më ka

SEKS PËR HERË TË PARË

Pyetja është me shumë rëndësi dhe është shqetësim për të gjithë ata që do të provojnë interkursën seksuale për herë të parë, veçanërisht për vajzat. Edhe lexues e

PËR VIRGJËRINË DHE OPERACIONET PËR RIKTHIMIN E SAJ

Ngucjen për t’iu kthyer edhe njëherë problemit të virgjërisë e mora nga lajmi që lexova në shtypin e ditën, lidhur me operacionet për të rikthyer virgjërinë. Sipas këtyre

I dashuri nuk më beson që jam e virgjër

Pyetje: Jam 23 vjec, jam në lidhje me të dashurin tim  që 7 vite. Tashmë  jemi të fejuar.. marrëdhënie më herët nuk kemi pasur, dmth direkt në vaginë. 

MOS I BESONI KËTO GËNJESHTRA

Gënjeshtra Nr 1: Që marrëdhënia të jetë e plotë duhet të bëni seks. Kjo nuk është e vërtetë.  Ka plot gjëra të tjera që ju dhe dashnori juaj

I kam gjinjtë shumë të vegjël

Pyetje: Përshëndetje! Jam 18 vjec dhe akoma nuk jam zhvilluar tamam. Dukem sikur jam 12 vjec, i kam gjinjtë super të vegjël. As nr 1 nuk quhen ..

Pothuajse përditë më rri mendja te seksi

Pyetje: Doktor jam një djalë 16 vjec, por kam një problem, se di a mund ta quaj problem, pothuajse përditë më rri mendja te seksi.  Shumicën e ditës

VIRGJERIA

Pyetje: Përshëndetje doktor, Jam një vajzë 20 vjeçe dhe jam shumë e shqetësuar. Ti je i vetmi që mund të më ndihmosh. Lexova të gjitha materialet që ke