Dhimbje në fund të barkut

dhimbPyeteje:
Jam një vajzë 19 vjeç. Kam dhimbje në fund të barkut në çdo moment edhe kur kryej marrëdhënie. Kam marrë shumë ilaçe por asnjë nuk më ka bërë efekt. Mestruacionet i kam me dhimbje. Kam sekrecione pak si në të verdhë dhe me erë të keqe. Kam dhimbje në vaginë mbas urinimit. Ju lutem më ktheni përgjigje sa më shpejt. Faleminderit!

Përgjigje:
Nga ankesat e tua duket se ke një infeksion. Mund të jetë një nga Sëmundjet Infektive Seksuale. Sigurisht, kjo është një diagnozë e dyshimtë dhe e përcaktuar nga larg. Mund të kesh edhe probleme të tjera gjinekologjike.
Cila do qoftë arsyeja e ankesave të tua, ti bën mirë të shkosh të vizitohesh tek një doktor Obstetër/Gjinekolog. Ai do të thotë se çfarë ke dhe si të mjekohesh. Këshilla ime është: mos e vono vizitën tek mjeku.
Uroj shëndet dhe fat.
Doktori.

2 Responses to Dhimbje në fund të barkut

  1. gera says:

    pershendetje,
    sa here qe kryej marrdhenje me burrin me duket sikur me prek dicka dhe me dhemb, ka raste kur prekja nga brenda eshte me e madhe dhe kam therrje dhe dhimbje per disa sekonda, por nuk ndodh perher.
    faleminderit

  2. Fredi says:

    Jam nje djale 20 vjec..kam dhimbje te shumta ne penis..nganjehere leshoj sperme vetvetiu..Por del ne ngjyre te gjelber..mund te ne thoni cfare mund te ken..dhe cfare ilace mund te perfori kunder kesaj semundje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>