Një eksperiencë e bukur seksuale…

Pyetje:
Jam 31 vjeç. Kam gati 2 vite e gjysëm që jam martuar. Desha të pyesja pse nuk mund të arrij orgazmën , nuk ndiej asgjë gjatë aktit seksual, vetëm gjatë fërkimit te klitorit e ndjej orgazmën dhe pastaj nuk dua që të vazhdoj më. Çfarë më këshilloni?

Përgjigje:
Une mendoj se ju dhe shume te rinj si ju, nuk kënaqen me seksin sepse nuk dinë të bëjnë seks.
Po publikoj për të gjithë ata që duan të mësojnë të bëjnë seks, letrën që më ka dërguar Julia, një shoqja juaj, në përgjigje të kërkesës sime që të më shkruajnë ata që kanë patur eksperienca të mrekullueshme.

Lexim të këndshëm

Doktori

& & &
Unë isha një mësuese e re e historisë në gjimnaz. Disa javë më parë në shtëpinë e një shoqes sime, u prezantova me Dritanin, student i vitit të fundit në Universitet. Më vonë, qëndruam rreth një orë në një nga kafet e qytetit. Ai më shoqëroi në apartamentin ku? unë banoja. Para se të ngriheshim nga kafeneja, Dritani më ftoi që nesër të shkonin në opera. E pranova ftesën.

Ndërsa po zhvishesha për në shtrat, mendova Dritanin dhe kuptova se më? pëlqente shumë. Edhe pse vetëm pak qëndrova me të, e kuptova se diçka e veçantë do të ndodhte me marrëdhëniet tona. E kuptova se? isha gati të hyja në një fazë të re të jetës time. E pa alarmuar, ndjeva se një valë e nxehtë shpresash të kënaqshme, ma përshkroi trupin.

Pas këtij takimi të parë, Dritani, më takoi rregullisht për disa javë. Ne shkonin në teatër, në kinema, në opera, në kafe.? Koha që kalonim bashkë, nuk kërkonte sforcime. Asnjëri prej nesh, nuk tentoi zhvillime të sforcuara. Kënaqeshim që ishim të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit, edhe pse nuk kishte kontakte fizike midis nesh.

Erdhi një kohë kur ne putheshim plot pasion dhe unë ndjeja duart e tij në gjoksin tim.? Thumbat e gjinjve të mij u përgjigjeshin përkëdheljeve të gishtave të tij dhe ndjeja të më dridheshin gjunjët. Por ai, kurrë, nuk bëri presion. Të dy ishim të sigurtë, se një ditë do të vinte momenti, që pa vetëdije, do ta kuptonim se kur …. Të dy dëshironim? që ajo ditë? të vinte shpejt? dhe natyralisht.

Një mbrëmje, pasi mbaruan darkën në një restorant të qytetit, me të cilën të dy u kënaqëm, kuptova se momenti erdhi. Kishin menduar të shkonim në kinema atë natë, por sugjerova, befasisht, të shkonim në apartamentin tim. Dritani vendosi në tavolinë filxhanin e ekspresos? dhe më pa në sy. Ishim të drejtpërdrejtë dhe të sinqertë me njëri-tjetrin. Pa folur i bëri shenjë kamarjeret për llogarinë, la disa lekë në tavolinë dhe u ngritëm.

Të kapur për dore e të shkujdesur, bëmë rrugën për tek apartamenti im. Hapa derën e apartamentit dhe minutën tjetër u gjendëm në dhomën time të pritjes duke shikuar njëri-tjetrin. Dritani hapi krahët dhe unë u hodha në krahët e tij. Qëndruam ashtu për disa çaste, me faqet të shtrënguara tek njeri-tjetri. Paskëtaj, ai më çoi tek kolltuku dhe më tërhoqi nga vetia.

Filluam të puthemi ngadalë dhe thellë. Puthje të tilla i kishim bërë, shpesh, edhe më parë. E putha rreth veshit dhe në qafë. Ai përkëdhelte flokët e mi dhe më puthte sytë. Duart e tij zbritën nga supet e mija, më përkëdhelën qafën dhe ndaluan tek gjoksi. Mbi bluzën time, ai ndjeu thumbat e mi të forcohen dhe të ngrihen. Mbylla sytë.

“Oh , Dritan..” murmurita.

Në tentativën e parë, Dritani, tentoi të hapë kopsën e parë të bluzës time. Kur e pa se unë nuk kundërshtova, ai shpejt, zbërtheu dhe dy të tjerat. I rëshikiti duart ndenë bluzë dhe preku gjoksin tim lakuriq. Nuk bëra asnjë veprim të pavullnetshëm, ndërkohë që ai më prekte gjinjtë. Kënaqësia ishte më e madhe nga sa e mendoja.

Dora mbi gjirin tim, tani, ndjehej më fort. Ai i shtrydhte dhe i përkëdhelte, herë njërin e herë tjetrin. Dritani hoqi duart dhe filloi të eksplorojë? gjinjtë e mij me gjuhë. Më në fund maja e gjuhës gjeti thumbin dhe ai e thithi i uritur. Pamja e gjinjve të mij, aroma e lëkurës time, shija e thumbave i dhanë atij kënaqësi të madhe.

Fytyra dhe goja e tij? në lëkurën e gjinjve të mi më eksituan në atë shkallë, që kurrë nuk e kisha menduar se mund të ndodhte. Ndjeva duart e tij që më përfshinë për mesi dhe nxirrnin prej fundit bluzën time. Ngadalë e shtyva tutje.

“Këtu”, pëshpërita, duke i buzëqeshur e sigurtë. “Lëshomë”.

Serioz, ai shikonte atë që kishte përfunduar: ç’kopsitjen e bluzës time.? Shpejt zbërtheva manshetat e mëngëve.

-Nuk mban sutjen?” pyeti Dritani me zë të ulët.? Frymëmarrja e tij u shpejtua dhe u bë e cekët.

Një nënqeshje luajti në cep të gojës time.

-“A nuk je i kënaqur? që nuk kam sonte?”, u përgjigja.

Për çudinë time, kuptova se edhe unë ndjeja vështirësi të kontrolloja zërin tim.

Më në fund bluza ime ishte e liruar.

-“Hmmm,” vuri re Dritani.
Për herë të dytë u përpoqa të çlirohem prej tij. Qëndruan në kolltuk, unë gjysmë lakuriq dhe ai i gjithi i veshur dhe shikonim njëri –tjetrin në një mënyrë të pabesueshme. Pastaj mora duart e tij në të mijat.

“Hajde” urdhërova. “Le të shkojmë në dhomën e gjumit”

Qëndruam edhe pak çaste duke shikuar njëri-tjetrin. Shikoja trupin e tij të gjatë e muskulor dhe mendova me vete: Pas pak momentesh do ta shikoj atë trup në lakuriqësinë e tij totale. Pastaj? dallova ereksionin që nuk e fshihnin dot pantallonat e tij. Më dukej shumë natyrshme që të shkoja më tutje, pa u menduar. U afrova tek ai, kalova dorën në qafën e tij? dhe e putha. Dora tjetër rrëshqiti poshtë pantallonave dhe ngadalë preka atë fryrje të fortë nën mesin e tij. Ndjeva se ai i kontraktoi menjëherë muskujt .

“O Zot” pëshpërita e ngjirur. “ Hajde”

Unë e para shkova në dhomën time të vogël të gjumit? dhe ndeza dritën e dobët të një abazhuri mbi komodinë. Ky ishte një veprim automatik nga ana ime. Por më vonë m’u desh të pranoja, se e bëra nga që nuk doja të luaja në errësirë. Ndjeja se duhet të bënim dashuri, duke futur në lojë çdo njërën nga të pesë shqisat tona.

Duke qëndruar qetësisht në shtrat, vura re, se si Dritani hodhi tej këpucët dhe hoqi këmishën.

“ A nuk mban ndonjëherë kanatjere? E pyeta .

Ai buzëqeshi dhe u afrua tek unë. “A nuk je e kënaqur që nuk kam sonte kanatjere?”. Të dy qeshën dhe pas kësaj ndjeva duart e tij në supet e mi që hoqën bluzën time. Qëndrova e qetë dhe e lashë bluzën? të bjerë në dysheme. Pastaj, me një lëvizje të vrullshme, hapa zinxhirin e fundit tim dhe qëndrova para tij, vetëm, me një palë mbathje të vogla. Në moment, Dritani ishte krejt lakuriq. Penisi i tij ishte i madh. Për një sekondë dyshova se a do të mund të akomodohej brenda meje. Pastaj harrova çdo gjë, për t’iu dhënë kënaqësisë së momentit.

Ne u zhytën bashkë në shtratin tim, duke eksploruar trupat e njëri-tjetrit me duar dhe buzë. Ai i kalonte gishtat e tij nëpër gjoks, në shpinë dhe poshtë anash trupit tim. Unë kërkoja gojën e tij me gjuhë, dhe në barkun tim ndjeja penisin e tij të madh të fortë.

Duart e tij shëtitën poshtë shpinës time dhe ai bëri masazh të vitheve të mija me lëvizje rrotulluese. Ndjeva se ai kërkonte llastikun e brekëve të mija. Ngrita trupin që ta lejoja t’i hiqte ato lehtësisht. Ndjeva dorën e tij që kalonte poshtë kofshëve të mia. Me një shkelmim flaka pantallonat e tij, ndërkohë Dritani ngriti kokën dhe shikonte trupin tim. Ne shikonim njëri-tjetrin. Duart e tij përkëdhelnin ngadalë fytyrën time, ndërsa unë puthja gishtat e tij.

Pastaj, si me një sinjal të paravendosur, ramë në duart e njëri-tjetrit. Duart e tij nga vithet e mia lëvizën në anë të trupit dhe pastaj rrëshqitën poshtë barkut tim. Unë hapa kofshët për t’i lejuar duar e tij të më prekin atje poshtë. Ndjeva gishtat e tij të hynin në vaginën time të butë dhe të lagësht. Me mollëzën e gishtit të tij të mesit, ai me delikatesë përkëdheli klitorin tim, epiqendrën e të gjithë seksualitetit tim.? Lëshova tinguj kënaqësie të pa ndjerë. Ndërkohë, që ai më përkëdhelte, unë kapa penisin e tij? dhe e shtrëngova me gishtat e mi, duke e fërkuar lehtësisht.

Më thellë, gishtat e tij preknin muret e vaginës time dhe çdo lëvizje jepte kënaqësi që nuk tregohet. Me duart e mija si kupë, lëviza pas bazës së penisit të tij? dhe me delikatesë përkëdhela testikujt e tij. Ishte radha e Dritanit që të nxirrte tinguj kënaqësie. “JO” tha ai me një zë që i dridhej. “Mos, Unë…”

Unë u tërhoqa. “A mos të vrava?” e pyeta. “Jo, jo, nuk e duroj dot këtë…” tha Dritani

Unë përkëdhela përsëri penisin? e tij dhe fillova lëvizjet ritmike që korrespondonin? me mënyrën sesi ai eksitonte klitorin tim. Tani, të dy ishim mbërthyer në të njëjtin ritëm. Po ndjenim se pasioni po rritej. Koha për t’u çliruar po afronte. Asnjëri, nuk e duronte dot më përmbytjen nga pasioni.

Me dorën e djathtë mora nga komodina kondomin e lubrifikuar dhe e vesha atë tek penisi i Dritanit, duke e shpërvjelur ngadalë e me kujdes. Me një shtrëngim të fortë, Dritani mi vendosi supet në dyshek. Ai rrëshqiti midis gjunjëve dhe u përkul mbi mua. Unë hapa këmbët? ? dhe u përgatita ta pranoj atë. Ai u përkul ngadalë dhe tek po ma mbulonte fytyrën me puthje , unë ndjeja Dritanin që po më penetronte ngadalë. I gjithë trupi im dukej i mbushur me prezencën e tij.? Gradualisht, ai filloi të lëvizë penisin brenda- jashtë, në vaginën time. Unë u përgjigjesha lëvizjeve të tij, me lëvizjet e mia. Pastaj, të sigurtë se orgasma po afronte, ai lëvizi trupin e tij pak anash, duke qëndruar i qetë brenda meje dhe filloi të luajë me klitorin tim. Lëvizjet e mia e shpejtuan ritmin. Shpejt të ndenjurat e mia u ngritën lart dhe Dritani kaloi përsëri sipër meje, duke e shtyrë penisin e tij me forcë dhe kjo ishte një kënaqësi që nuk durohej.

Dritani ndjente muret e vaginës që kontraktoheshin në mënyrë ritmike dhe e mbështillnin shtrëngueshëm penisin në gjithë gjatësinë e tij. Ai ndjeu lëvizjet e mia të pakontrolluara,? që lajmëronin klimaksin dhe ai kishte të drejtë. Papritur lëshova një të qarë të vogël dhe trupi më ngrihej dhe ulej intensivisht. Pastaj pushova dhe fillova? të dridhem.

“Oh Dritan, oh Dritan, oh Dritan” mërmërita disa herë.

Ai shpejtoi ritmin e lëvizjeve të tij dhe sipas tij përgjigjesha edhe unë. Ndjeva gishtat e tij që kishin hyrë në lëkurën e shpinës time dhe krahët e tij rreth trupit tim dhe tani ishte radha e tij të lëvizte shpejt, me lëvizje pompimi.

E dëgjova të lëshonte një ofshamë dhe ndjeva se ai po relaksohej. Totalisht i konsumuar, ai qëndronte akoma brenda meje, trupat tona ishin ngjitur me njëri-tjetrin. Pas një momenti, kur penisi i tij akoma nuk ishte shkrehur, ai u tërhoq duke? mbajtur kondomin të shtrënguar me gishta në bazën e penisit. U shtrimë krah më krah, duke lejuar një duhmë nxehtësie të përhapej nëpër duar dhe këmbët tona.

Më në fund Dritani hapi krahët dhe unë vendosa kokën në supin e tij. Ne biseduan të përgjumur edhe për disa momente të tjera. Duke puthur njëri-tjetrin, përpiqeshim ta kthenin në fjalë atë eksperiencë që asnjëri prej nesh nuk kish arritur, ndonjëherë, ta përshkruante tamam. Më në fund, pa e fikur dritën e zbehtë, na zuri gjumi.

&&&

Kjo ishte historia e dashurisë që Julia dërgoi për ju.

Një herë tjetër do mundohem ta komentoj suksesin e tyre.