Nuk arrij dot orgazmen

Pyetje:
Pershendetje doktor. Jam 22 vjec, jam martuar qe prej 2 vitesh, por me burrin tim kam 4 vite qe kryej marredhenie, por asnjehere spo mund te arrij orgazmen, nuk e di me duhet vetem te mastruboj, kam shume deshire te arrij orgazmen me penisin e tij, ju lutem me tregoni cfare te bej.

Pergjigje:
Ne kete blog ka shume materiale per vajzat dhe grate qe nuk kenaqen me seksin. Ti mos prit qe dikush te ta sjelle orgazmen nga qielli, ose nga jashte, madje as burri nuk ta sjell orgasmen. Orgasma lind e rritet e shperthen ne trurin tend. Ka shume gra e vajza qe nuk e arrijne orgasmen, kjo sepse ato vete nuk dine cfare eshte dhe si arrihet orgasma. Lexo cfare eshte orgasma dhe si arrihet ajo. Ne kete blog do te gjeni plot materiale, lexoini bashke me burrin. Te jesh e perqendruar ne ate qe beni gjate aktit seksual. Mos e shpernda mendjen. Kerko nga burri te beje ate qe ti te duhet, le t’i perdore te gjitha mundesite qe ka: gishtat, buzet, gjuhen, dhe penisin. Jane shume pak grate qe arrijne orgasmen vetem me levizjet e penisit para-prapa ne vagine.
Beni paraloje te mire e te zgjatur seksuale, beni masturbim reciprok.
Mos u shqeteso. Ti qe arrin orgasmen me vete-masturbim do ta arrish edhe me burrin, po qe se do mesosh me shume. Pse nuk lejon burrin te masturboje tek ty dhe ty te arrish orgasmen dhe pas saj le ta arrije edhe burri.
Duhet te dini me shume dhe te praktikoheni me shume.
Pac fat e shendet
Doktori