Nuk me shijon seksi

Pyetje:
Pershendetje….jam e lidhur me te dashurin tim prej 2 vitesh por kete vit kam filluar te kem marredhenie seksuale me te…por kryejme marredhenie une nuk ndjej asgje kurse ai po. Pyetja ime eshte do arrij te ndjej edhe une si ai?? Mos ndikon mosha qe une nuk ndiej asgje sepse ai eshte 30 un jam 20? Apo mos ndikon fakti qe ne 2 here ne muaj kryejme marredhenie pasi une skam mundesi te dal shpesh?

Pergjigje:
Pepara se ti pergjigjem pyetjes tende, dua te te bej nje pyetje: A ke masturbuar ndonjehere dhe po qe se po, a je kenaqur nga vetemasturbimi?
Po qe se ke arritur orgasmen me masturbim do ta arrish edhe me marredhenien seksuale.
Se pari duhet te dini te dy se cfare eshte orgasma dhe si arrihet ajo nga vajza,qe e ka me te veshtire nga djali. Po ta dini kete mire, me lehtesisht do ta arrini. Ne blog ka shume materiale lidhur me orgasmen. Kerkoi dhe lexoini.
Pse ti nuk ndjen kenaqesi nga seksi? Ka shume pergjigje per kete pyetje.
Beni seks duke qene te hapur, ne kushte te mira, te qeta pa presion dhe shqetesime.
Shikoni dhe lexoni bashkarisht dicka erotike, nga materialet e lehta pornografike.
Vishu me te brendshme seksi, kur keni vendosur te beni seks.
Kenaqu me veten dhe trupin tend.
Masturbo dhe perpiqu te arrish orgasmen duke vetemasturbuar ose me masturbim reciprok.
Ne blog ka shume materiale per keto probleme.
Pac shendet dhe fat
Doktori