Reth Seksologu.com

Nëse nuk gjeni material për shqetësimin tuaj, ju lutem, drejtojeni pyetjen që keni direkt në e-mailin: info@seksologu.com. Më shumë »

Rreth Dr. Harxhit

Lindi në qytetin e Gjirokastrës më 16 Janar 1936. Në vitin 1960 mbaron me diplomë të shkëlqyer Fakultetin e Mjekësisë dhe caktohet Pedagog në Klinikën e Neurologjisë së Fakultetit. Më shumë »

 

Probleme me penisin

Pyetje: Pershendetje! Jam nje djale,21 vjec,banues ne Tirane.Kam rreth nje jave qe kam filluar te kem probleme me organin gjenital.Kam sekrecione qe duken se jane ne forme qelbi

Seksi për një natë

PYETJE: Doktor, Para pak javëve u putha me disa djem të rinj në një klub. Ndjeva se nuk isha e interesuar të flirtoja ose të bisedoja me ta,

Nuk ndiej asgje gjate marredhenies seksuale

Pyetje: Pershendetje….jam e lidhur me te dashurin tim prej 2 vitesh por kete vit kam filluar te kryej marredhenie seksuale me te…por kur kryejme marredhenie une nuk ndiej

Ja cfare ben seksi i pambrojtur

Pyetje: I nderuar para nje viti kam ber sex me nje vajze qe nuk e njihja mire ,por nuk ka qene prostitute,ajo ate nate kur beme sex ishte

A rritet penisi nese ushqehesh mire ose nese pi viagra?

Pyetje: Pershendetje doktor, nqs mashkulli ushqehet keq ,vetem me te skuqura, yndyrna ,fast food per vite te tera, normalisht keto sjellin nje gjak te trashe dhe probleme me

A ngel shtatzane me seks anal?

Pyetje: Pershendetje Doktor, shpresoj te jeni shendoshe e mire, desha te marr pergjigje per pyetjen time. Jam e fejuar dhe jam 22 vjece. Me te dashurin kemi bere

Nuk arrij dot orgazmen

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam 22 vjec, jam martuar qe prej 2 vitesh, por me burrin tim kam 4 vite qe kryej marredhenie, por asnjehere spo mund te arrij

Cndodh me vaginen pas nje kohe te gjate pa kryer marredhenie

Pyetje: Kam disa muaj pa kryer marredhenie dhe doja te dija se cndodh me vaginen dhe a do jene si te meparshmet raportet apo ka ndonje ndryshim?Faleminderit Pergjigje:

Pergjigje pyetjes: A JAM ENDE E VIRGJER ?

Te gjithe ata qe i shqeteson pyetja: A vazhdoj te jem e virgjer? Le te lexojne shkrimin e me poshte. Doktori A JAM ENDE E VIRGJER ? Ka

Nuk ndiej kenaqesi gjate marredhenies seksuale

Pyetje: Pershendetje. Une jam nje vajze 16 vjec dhe i dashuri im eshte 23 vjec. Ne kemi kryer marredhenie seksuale para 6 muajsh. Nuk kemi shkuar shume shpesh