Reth Seksologu.com

Reth Seksologu.com

Nëse nuk gjeni material për shqetësimin tuaj, ju lutem, drejtojeni pyetjen që keni direkt në e-mailin: [email protected] Më shumë »

Rreth Dr. Harxhit

Rreth Dr. Harxhit

Lindi në qytetin e Gjirokastrës më 16 Janar 1936. Në vitin 1960 mbaron me diplomë të shkëlqyer Fakultetin e Mjekësisë dhe caktohet Pedagog në Klinikën e Neurologjisë së Fakultetit. Më shumë »

 

A më është prishur virgjëria?

Pyetje: Përshëndetje doktor i nderuar. Jam 19 vjec. Pothuajse para dy viteve i dashuri im ka tentuar të më prish virgjërinë pa dashjen time, por ai ka arritur vetëm pak të më fus vetëm majën e kokës së penisit dhe

Nuk prishem dot

Pyetje: Përshëndetje doktor….shpresoj të kem vëmendjen tuaj , Problemi im.. është se…..virgjërinë e kam humbur që në moshën 14 vjecare, ka qenë dicka shumë e bukur dhe e mrekullueshme, pas kësaj kam pasur një shkëputje rreth 5 vite pa pasur

Fazat e Orgazmës

Pyetje: Dua të di cilat janë fazat e orgazmës dhe si ta kuptoj kur e kam arritur? Dhe një tjetër shqetësim është që pasi kryej marrëdhënie me burrin kam fryrje barku.Cfarë do të thotë kjo? Me respekt Përgjigje: Pyetja jote

Masturbimi

Pyetje: I nderuar doktor kam një pyetje. Unë kam 15 vjet që masturboj. Dua të di sa zgjat masturbimi deri te derdhja e spermës. Unë e arrij shumë shpejt për 25-30 sekonda. Nëse vazhdoj të masturboj a do më sjelli

Gazra vaginale

Pyetje: Jam një gocë 23 vjecare, kam një problem ndoshta në dukje qesharak , por më besoni vërtet besdisës. Pas aktit seksual, mendoj prej zgjerimit të vaginës, dhe mbushjes me ajër, kam shfryrje të zhurmshme ajri, që më bëjnë të

Masturbimi i detyrueshëm

Pyetje: Jam një djalë 17 vje? dhe kam pasur problme këto kohë sepse gjatë gjumit disa herë penisi më eksitohej dhe më dilte sperma. Kjo më ndodhi për disa ditë rresht dhe më pas kërkova në web dhe gjeta për

Si të zgjas aktin seksual?

Pyetje: Përshëndetje doktor. Kam një problem. Kur bëj seks prishem shumë shpejt. Mund të kryej marrëdhënie deri në 6-7 herë brenda një nate, por maksimumi zgjat 10 min. Jam shumë I shqetësuar. Më kthe përgjigje të lutem. Përgjigje: Në qoftë

Pasojat e sëmundjes Kandida

Pyetje: Jam një vajzë 22 vje?are dhe kam kandida. Sa i rrezikshëm është ky lloj infeksioni dhe ?farë sëmundjesh mund të shkaktojë në të ardhmen? Ju faleminderit. Përgjigje: Për infeksionet mykotike kam shkruar shumë edhe në këtë blog. Kërko për

A të dëmton seksi që në moshë të re?

Pyetje: Jam një vajzë 16 vjecare dhe jam e fejuar. Kam bërë sex me të fejuarin që 15 vjec. Doja të dija a të dëmton seksi në moshë të vogël? Nuk pendohem që e kam bërë se të dy e

Probleme me ereksionin

Pyetje: Kam një pyetje për juve zoti doktor. Jam nje djalë 23 vje?ar. Herën e fundit që kam tentuar me pas marrëdhënje seksuale ka qenë me të njëjtën femër. Dy herë rradhazi kemi shkuar në hotel, jemi prekur e jemi