Reth Seksologu.com

Nëse nuk gjeni material për shqetësimin tuaj, ju lutem, drejtojeni pyetjen që keni direkt në e-mailin: info@seksologu.com. Më shumë »

Rreth Dr. Harxhit

Lindi në qytetin e Gjirokastrës më 16 Janar 1936. Në vitin 1960 mbaron me diplomë të shkëlqyer Fakultetin e Mjekësisë dhe caktohet Pedagog në Klinikën e Neurologjisë së Fakultetit. Më shumë »

 

Marrdhënie seksuale gjatë periodave

Pyetje: Doktor dua të di a ka shqetësime marrëdhënia seksuale gjatë periodave ? Ju lutem më ktheni një përgjigje. Jam 17 vjeçe Përgjigje: Lidhur me seksin dhe menstruacionet

Pas lindjes jeta seksuale më ka ndryshuar

Pyetje: Jam një grua 26 vjeç. Para pak muajsh kam lindur fëmijën e tretë. Jeta ime seksuale me burrin ka ndryshuar shumë në krahasim me fillimin. E kam

A rikthehet virgjeria pas nje periudhe pa kryer marredhenie seksuale?

Pyetje: Pershendetje.Une para dy vitesh kreva marredhenie seksuale 2 here gjithesej.Isha shume e ngushte nga poshte.Tani kam dy vjet qe nuk kryej fare marredhenie.A egziston mundesia qe une

Orientimi seksual është proces

Pyetje: Përshëndetje doktor! Të përgëzoj për sinqeritetin dhe profesionalizmin me të cilin i trajton pyetjet tona. Kjo më beri edhe më të sigurtë të të shkruaj, pasi është

Perdorimi i kontraceptiveve pas nje aborti

Pyetje: Miredita,jam 22 vjece dhe ne moshen 18 kam pas nje abort,desha t ju pyes a ka rrezik te perdor kontraceptiv oral per mbrojtje nga shtatezania,cfare rrezikoj pasi

A duhet te perdor Prozac?

Pyetje: Pershendetje nga ana ime, jam 34 vjec dhe desha te beja nje pyetje.. kam kerkuar ne internet per dobsite seksuale.. para disa vitesh kam qene shume i

“Fluturat e dashurise”

Pyetje: Pershendetje doktor, jam nje vajze 23-vjec, urime per rubriken, desha te te pyesja a ndodh te kene gazra nga vagina vajzat qe nuk kane kryer marredheije me

Nuk ndihem mire me trupin tim

Pyetje: Doktor, Kam dy vjet qe jam njohur me dashnorin tim. Ai vazhdimisht më bën komplimenta dhe sillet shumë mirë me mua. Problemi im është se ndjehem jo mirë

Lengu para-ejakular

Pyetje: Doktor, Kur jam i eksituar penisi më nxjerr një lëng transparent. Jam i sigurtë që nuk është ejakulacion prematur. Kjo nuk është një gjë e re për

Eshte trupi yt, ti vendos per te

Pyetje:  Dashnori im nuk e di që unë jam shtatzënë dhe nuk dua që ai të dijë se do të kryej një abort, sepse nuk do të më