Reth Seksologu.com

Nëse nuk gjeni material për shqetësimin tuaj, ju lutem, drejtojeni pyetjen që keni direkt në e-mailin: info@seksologu.com. Më shumë »

Rreth Dr. Harxhit

Lindi në qytetin e Gjirokastrës më 16 Janar 1936. Në vitin 1960 mbaron me diplomë të shkëlqyer Fakultetin e Mjekësisë dhe caktohet Pedagog në Klinikën e Neurologjisë së Fakultetit. Më shumë »

 

Nuk arrij dot orgazmen

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam 22 vjec, jam martuar qe prej 2 vitesh, por me burrin tim kam 4 vite qe kryej marredhenie, por asnjehere spo mund te arrij

Cndodh me vaginen pas nje kohe te gjate pa kryer marredhenie

Pyetje: Kam disa muaj pa kryer marredhenie dhe doja te dija se cndodh me vaginen dhe a do jene si te meparshmet raportet apo ka ndonje ndryshim?Faleminderit Pergjigje:

Pergjigje pyetjes: A JAM ENDE E VIRGJER ?

Te gjithe ata qe i shqeteson pyetja: A vazhdoj te jem e virgjer? Le te lexojne shkrimin e me poshte. Doktori A JAM ENDE E VIRGJER ? Ka

Nuk ndiej kenaqesi gjate marredhenies seksuale

Pyetje: Pershendetje. Une jam nje vajze 16 vjec dhe i dashuri im eshte 23 vjec. Ne kemi kryer marredhenie seksuale para 6 muajsh. Nuk kemi shkuar shume shpesh

Shtatzenia e padeshiruar

Pyetje: Pershendetje doktor. Te lutem me trego, cfare duhet ndermarre kunder shtatzanise se padeshirushme, a ka ndonje rrezik nga shtatzenia nese perdoret kondomi, dhe perpos mbrojtjes me kondom

Seksi anal pas lindjes

Pyetje: Pershendetje doktor. Te lutem me trego, pas lindjes sa duhet te pres per te bere seks anal me burrin tim qe e deshiron. Dhe ne pergjithesi a

Femija lind me ndjenja seksuale

Pyetje Pershendetje doktor, e kam djalin 3 vjec edhe shpesh here gjate dites ka ngritje te penisit, a eshte normale ne moshen qe ka,apo cfare me keshilloni, ju

PËR TË KËRCYER TANGO NUK MJAFTOJNË DY VETA

Pyetje :     Para pak kohësh me dashnoren time bëmë seks për herë të parë. Ajo u gjakos pak, por edhe pse pati pak dhimbje më tha se

Nuk me shijon seksi

Pyetje: Pershendetje….jam e lidhur me te dashurin tim prej 2 vitesh por kete vit kam filluar te kem marredhenie seksuale me te…por kryejme marredhenie une nuk ndjej asgje

Si ta kuptoj a jam e virgjer ?

Pyetje: Pershendetje i nderuari doktor , une jam nje vajze 19 vjecare dhe para 2-3 viteve kam bere masturbim me gjera te ndryshme(p.sh, me gishta, etj.) por asnjehere