Category Archives: INFORMACIONE SEKSUALE

A quhet masturbim nese prishesh pa u prekur?

Pyetje: Pershendetje doktor. Jam nje vajze dhe do doja t’ju pyesja se nese shikon filma pornografike dhe te derdhet lengu spermal po ti nuk e prek me dore

Gjakderdhje e madhe pas prishjes se virgjerise

Pyetje: Pershedetje, jam nje vajze 22 vjecare. Kam nje problem te madh me virgjinitetin. I dashuri im para 8 muajsh me lendoi me gishtat e tij ne vagine

Vagina eshte shume me e paster se goja

Pyetje: Pershendetje doktor i nderuar. Une jam nje 22 vjecar qe kam shume deshire qe ta fus gjuhen ne vagine e ta lepij te teren, por  druhem nga

Hemoragji pas marredhenies seksuale

Pyetje: Pershendetje doktor, Jam nje djale 28 vjec, para 1 viti pata marredhenie seksuale me partneren time e cila me tha se ishte e virgjer. Pas marredhenieve nuk

Penisi 7 cm

Pyetje: Pershendetje i nderuar dhe te falenderoj per ndihmen dhe informacionet qe i jep komunitetit. Jam nje djalosh 23 vjec … desha te pyes per ndonje metode, forme

Përse nuk ngel shtatzanë bashkëshortja ime?

Pyetje: Pershendetje DR, jam nje djale 24 vjec, Kam tentuar me bashkeshorten disa here per te ngelur shtatzane por nuk kemi patur rezultat. Ka problem nese ejakulon brenda

Gjakderdhje nga penisi

Pyetje: Pershendetje! Ketu kam bere pak a shume nje pershkrim te situates. Pasi kryeva mardhenie me te dashuren time hasa nje problem gjakderdhje nga penisi, kjo ndodhi pasi

A ishte e dashura ime e virgjer?

Pyetje Doktor te lutem me ndihmo, jam ne nje gjendje te keqe shpirterore. Kam 1 vit e gjysem i lidhur dhe i dashuruar tmerresisht pas nje vajze! Kemi

Jam masturbuar me nje loder seksi: A jam e virgjer?

Pyetje: Dr. Adem Harxhi mirmbrema… Ju pershendes dhe ju falenderoj qe na informoni per cdo gje… Kam 1 shqetesim shume te madhe dhe ju lutem ju kerkoj ndihme.

Sekrecione te cuditshme

Pyetje: Pershendetje Dr. Harxhi! Une jam 24 vjec, jam nene dhe kam nje vajze 20 muajshe. Dua tju bej nje pyetje (nese mund te me pergjigjeni) pasi gjinekologu