Penisi 11cm

Pyetje:
Mirëdita si ja kalove. Jam  një djalë nga Vlora dhe jam 18 vjec . Penisi im është 11 cm . Doja të dija a është normal dhe a mund të rritet me kalimin e kohës? Faleminderit

Përgjigje:
Penisi yt është normal nga gjatësia. Por, nuk ka aq shumë rëndësi gjatësia dhe trashësia, më shumë rëndësi që ti me të gjitha që të ka dhënë natyra me gishtat me buzët e me gjithcka tjetër të jesh i shkathët dhe i dashur kur të bësh dashuri. Mos prit të rritet më shumë penisi yt, por ushtroje ta kryejë mirë detyrën.
Paç fat
Doktori

8 Responses to Penisi 11cm

 1. Arben says:

  pershendetje doktor desha te di nje gje..para ca ditesh provova te kem mardhenie me te dashuren time po gjate prekjev kisha nje ekstim te mjaftueshem dhe penisi me rrinte i ngritur por para se te filloj te kryenim marrdhenien ai filloi te ulet munde te me thuash pse ndodh ajo gje te lutem

 2. Armando says:

  Pershendetje doktor jam nje djale 22 vjec nga Saranda e kam nje problem shume te madhe kam penisin shume shume te vogel se si me vjen,nuk jam as i shendoshe ka raste qe me ngrihet sa here ngrihem na gjumi ose kur shikoj filma ne skena intime,e pastaj me ulet ju lutem ju lutem me ndihmoni ca duhet te bej se vajta shume vite me kete gjendje,madje kam qene i shendoshe dhe tani qe jam dobesuare goxha nga sporti e njejta gje,ju lutem me ndihmoni se jam shume ne siklet eshte nje problem nuk di ca ti bej,ju lutem me ndihmoni.Gjith te mirat Faleminderit!

 3. linda says:

  doktor kam nje problem kam sekresion te bardh me er te pakendshem ne vagin. A esht ky sekrecion i rrezikshem nese nuk mjekohet me koh dhe a paraqet ndojne problem per te mos mbetur shtatzan

 4. klaudi says:

  DR. pershendetje te lutem me kthe pergjigje kam nje problem qe me shqetson shum gjate dites penisi im pikon sperme pa vetdije kur nuk eshe i ngerhur !!! jam 24 vjec beqar kam kryer mardhenje shum here .
  ju lutemmmmmmmmm me kth pergjigje

 5. roni says:

  pershendetje
  jam nje djale 16 vjec dhe penisi im eshte 10-11 cm. dua tu pyes se deri ne cmoshe vazhdon rritjen penisi dhe a eshte normale kjo rritje per mua. te lutem doktor me kthe pergjigje sepse jam ne nje situate shume te veshtire dhe ne nje presion shume te madh. te lutem me kthe pergjigje. faleminderit

 6. bobi says:

  doktorr me ndihmo te lutem penisi im ne vend te spermes derdh pula te verdha, nga vijne keto pula?! ju lutem ndihme :/

 7. ANDI says:

  pershendetje doktorr, jam nje djal na tirana,kam lexuar shpesh ne faqen tuaj edhe kam mare sh info qe nuk i dija per kete ju falenderoi, problemi ime jam nje djal 21 vjec jam i lidhur me nje vajz 23 jami shume te dashuruar me njeri tjetrin,por problemi ime qendron qe vajza esht me e rritur se une edhe mua me duket sikur nuk e plotesoi vajzen ndoshta madhesia e penisit time nuk esht e mjaftushme edhe me duket sikur goca nuk esht plotesisht e kenaqur gjat mardhenjes, gjatesia e penisit shkon rreth 18 cm por jo sh i plote,me vajzen kam kryer une mardhen’je i pari ishte e virgjer edhe jam i sigurt qe sme ka tradhetuar me askend, por me shqetson fakti qe mua me duket sikur nuk e kenaq plotesisht vajzen kur ajo me thote se u kenaq edhe e shikoi te rraskapitur pas mardhenjes,une e dua kete vajz edhe dua qe ta plotesoi sepse nuk do e duroja dote tradhetin nqf se une nuk e plotesoi, dua te di qe nje djal 21 vjec sa une mundet qe te plotesoi me seks nje vajz 23 vjece dth sa rol los mosha edhe sa mund tja plotesoi une deshiren te dashures sime me kete gjatesi penisi qe kam, ju falenderoj.

 8. Arbeni says:

  Jam nje djal 21 vjeq dhe e dashura ime nuk deshiron qe tja humbi virgjirin (poashtu edhe ajo 21 vjeq) dua ta di se a Ben qe Te bejm seks anal pa kondom sepse ashtu ndjej me shum lezet…a ka ndonje infeksion?dhe poashtu dua ta di se qfar ndodh nese I derdhem ne anus?a ka rrezik per shtatzoni?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>