Penisi i madh

Pyetje:
Përshëndetje doktor! Unë qëpo ju shkruaj jam një djalë 20 vje?ar dhe kisha nevojë për një këshillë tuajën.Unë kam një penis 19 cm(kur është full erected) dhe që në moshë relativisht të vogël kam pasur dëshirë që gjatësisë së penisit (te afirmuar) ti shtoja edhe 2 cm extra. Mund të me shpjegoni ju lutem cila është mënyra më e mirë për ta arritur këtë?
Kisha edhe 1 pyetje tjetër: Kur unë vendos prezervativin, 2-3 cm e para të gjatësisë së penisit mbesin të pambuluara,a përbën kjo rrezik për mikoorganizmat oportuniste???

Përgjigje:
Ty natyra të ka pajisur pa kursim. Gëzo këtë që ke. Janë të rrallë shkokët e tu që kanë penis kaq të madh. A e di ti sa e thellë është vagina? Vetëm 9-10 cm. Pa më thuaj, ku do ta futësh gjithë atë penis? Kënaqu me atë që ke. Në marrëdhënien seksuale, gratë më të ditura në këto pune thonë: madhësia nuk ka rëndësi, shkathtësitë seksuale të djalit e bëjnë diferencën. Penisi i madh duket se u rrit djemve vetëm vetëbesimin dhe krenarinë.
Pac fat
Doktori

12 Responses to Penisi i madh

 1. 15 cm says:

  hera e par eshte qe ndegjoj se vagina qenka 9 ose 10 cm sa eshte e vertet kjo ? po ku e fut gjith karin mbrenda ajo :) se ky shoku me lart eshte filmat me veten 19 cm 1 her ne muaj qohet dhe ate i thyer ne mes kurse ky i imi 15 se cilen 5 min koken e ngre dhe i hekurt :)

 2. uee says:

  Ti bre djal qe e paske 19cm e po lyp me rrit hala, me siguri don me bo tamam me ta mri permas qe kur t’lahesh mos me te hi uje se per tjeter sen s’te vyn ..

  Ti kur pa pune s’po mbetshe, t’kisha preferu me ju ba offerte companive pornografike, besoj qe te gjejne pune, dmth edhe bon seks me ylla botror edhe mer pare .. bohesh i famshem si Al Pacino :) ..

  kisha konkuru edhe vet po se kam 19 tybe..

 3. Trim says:

  nuk eshte e vertet qe vagina eshte 9-10 cm un e kom 16 cm dhe e fus kejt ku shkon pro ?

 4. andi says:

  doktor pershendetje. un kam nje problem mua nuk me ngrihet penis mund te me ndihmoni ? ju lutem?

 5. Toni says:

  Hehe nuk esht paqeter ta kesh penisin e madh e ta knaqish femren per ta knaq nje femer ka shum gjera tjera nuk esht e thenet vec penisin e madh ta kesh edhe do e knqish apsolutisht jo po urojm mos tet ritet me shum se pastaj problem do kesh pac fat :) )

 6. brisilda says:

  doktor pse nuk me del pyetja qe ju kam derguar un??

 7. x says:

  Doktor ju pershendes shume,dua nje keshille nga ju ,penisin e kam te forte ok ,por vetem nje gje po me brengose ju lutem,,nuk mund te bej seks me shume se 5 min,,derdhem shpejt,pastaj nese vazhdoj prap prap mbas 5 min ,,nuk kam shanc te derdhem fare,fjala eshte nese me qohet prap,po ka edhe rast se pas aktit te par per vazhduar prap nuk me qohet me,,me ndihmoni ju lutem,,me respekt x…

 8. miro says:

  doktor jam nje djal 18 vjec dhe e kam penisin vetem 13 cm cfar mund te bej qe te rritet se jam shum i stresuar

 9. penisi 32 cm says:

  o Doktor kam nje problem, si mund ta zvogeloj pak penisin sepse me cdo femer qe shkoj e perfundoj ne spital, une jam 24 vjec dhe penisin e kam 32 cm. te lutem me kthe nje pergjigje, faleminderit.

 10. Wow says:

  Se dija qe te kesh nje pensi 19 cm do te thot qe e ke mjaftueshem ose si mund ta quajm te mad :) IM happy :P

 11. Luis says:

  Pershendetje,
  Si fillim dua t’ju pergezoj per kete faqe te mrekullueshme. Lexova disa nga komentet me larte ku thuhet se kishin penisin 16 cm dhe mund ta fusnin te gjithin ne vagine, sqarimi i doktorit eshte shum korrekt pra thellesia e vagines eshte rreth 9-10cm, neqoftese nuk gabohem thellesia e vagines rritet me shume pak cm ne te shumten e rasteve me vetem 1 deri ne 2 cm kur ajo te ket lindur femijen e pare, nuk mendoj se neqoftese ben me shume femije vagina mund te arrij nje thellesi shume te madhe. Besoje qe shume persona e ngatrrojne veten e tyre me aktoret e filmave pornografik dhe mendojne se cdo gje qe shihet ne nje film pornografik eshte ashtu siq duket. Gezojuni penisit qe keni dhe mos merrni parasysh madhesine. Ju uroj gjithe te mirat Luis.

 12. ore po ju sikur jeni rrace zezaku!kush 19 kush 23 dhe ky tjetri 32.beni qejf ore.,te shkret kinez qe e kane sa gishti mesit me cfar do krenohen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>