Probleme me penisin

Pyetje:
Pershendetje! Jam nje djale,21 vjec,banues ne Tirane.Kam rreth nje jave qe kam filluar te kem probleme me organin gjenital.Kam sekrecione qe duken se jane ne forme qelbi dhe urinim te dhimbshem.Po ashtu njeri testikul duket i enjtur.Desha te di nese eshte gje serioze dhe ju lutem me thoni ku duhet te drejtohem.Jam ne pritje te pergjigjes suaj sa me shpejt te jete e mundur.Faleminderit!

Pergjigje:
Ti nuk thua nese ke bere marredhenie seksuale te pambrojtura.
Dyshimi me i madh eshte qe te jesh infektuar me nje semudnje seksualisht te transmetueshme, probabilisht nje gonore.
Shko vizitohu menjehere tek doktori dermatolog ose urolog. Be analizat dhe mjekohu.
Cdo here qe beni seks duhet te perdorni prezervativin.
Pac fat dhe shendet
Doktori