Xhel per marredheniet anale

Pyetje:
Pershendetje! Desha te me rekomandonit nje emer xheli ose marke xheli per lehtesimin e kryerjes te seksit anal , pasi mund te jete me e lehte ta kerkosh ne farmaci. Do ju isha mirenjohese. Faleminderit

Pergjigje:
Ka shume lloj gelesh qe perdoren per penetrim vaginal dhe anal. Me i zakonshmi eshte K-Y, ose astrogeli dhe cdo lloj geli tjeter.
Ne mungese te gelit mund te perdorni vaj ulliri
Pac fat dhe shendet
Doktori