Ja cfare ben seksi i pambrojtur

Pyetje:
I nderuar para nje viti kam ber sex me nje vajze qe nuk e njihja mire ,por nuk ka qene prostitute,ajo ate nate kur beme sex ishte ne kohen e ciklit (menstruacioneve) por pas sexit te nesermen, filloi penisi te me kruhej shume dhe kishte pucrra dhe shenja, kjo kruarje dhe keto shenja me vazhduan per nje jave apo dicka me shume, pasi me pushuan kruarjet dhe mu hoqen shenjat,bera sex me te dashuren time qe kisha kohe qe ishim bashke, por ajo filloi te ankohej se pas sexit me mua kur urinonte kishte dhembje (djegje) te vagines qe ishin dhembje shume te medha pas cdo urinimi per nje periudhe, cfare me sygjeroni.

Pergjigje:
Ti je infektuar me nje semundje seksualisht te transmetueshme nga vajza e panjohr dhe ate infeksion ia kalove edhe te dashures tende.
Tani te dy jeni te infektuar. Shkoni te dy tek doktori, beni analizat dhe pasi te percaktoni tipin e infeksionit, mjekohuni te dy njekohesisht.
U lodha duke u thene, beni seks te sigurte, pra perdorni prezervativin cdo here, vecanerisht, kur beni seks me njerez qe nuk i njihni.
Pac fat e shendet
Doktori