Impotenca

A jam impotent?

Pyetje: Doktorr, pershendetje! jam nje djale 17 vjec dhe kohet e fundit kam vene re se penisi kur masturbohem nuk...

Impotenca

Pyetje: Jam një djalë 28 vjeç. Kam probleme me impotencën, i kam bërë te gjitha analizat dhe më kanë dalë...

Probleme me penisin

Pyetje: Përshëndetje doktor i nderuar...Së pari ju falenderoj për përgjigjet tuaja dhe për mundësinë që na keni dhënë të informohemi....