Marredhenie seksuale anale

Pyetje
I nderuari doktor jam nje vajze 18 vjecare dhe kam kryer marredhenie seksuale ne anus, po ate dite kam pasur ciklin menstrual ,vaginen e kam te paprekur e kam fjalen per himen .Qe nga ajo dite (para 3 ditesh) kam dhimbje te tmerrshme ne bark dhe shpinë… Ju lutem me ndihmoni nuk e di cfare po ndodh. Ju Faleminderit per mirekuptimin!

Pergjigje:
Nuk besoj qe dhimbje kaq te forta jane pasoje e seksit anal.
Po qe se vazhdon me dhimbje dhe ato jane ndryshe dhe me te forta nga krampet menstruale, qe mund t’i kesh patur edhe me pare, shko vizitohu tek nje doktor.
Pac fat e shendet
Doktori